Продавець АГРОХИМ agrohim.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
231 відгук
МИ ПРАЦЮЄМОВибрати товар
+380 (73) 525-59-09
+380 (68) 525-59-09
+380 (95) 525-59-09
Київ, Україна
Агрохим

Основні рекомендації по догляду за газоном.

Основні рекомендації по догляду за газоном.

Красивий і доглянутий газон, що нагадує щільний зелений килим – це не подарунок природи і не наслідок якихось диво-насіння. Це результат цілого ряду робіт, які поєднуються в одному понятті – догляд за газоном. Ви не повинні весь вільний час присвячувати догляду за газоном, щогодини і щодня піклуючись тільки про його красу. Таких робіт небагато, але головне – виконувати їх вчасно і без помилок.

Основні дії по догляду за газоном:

- Полив. Полив газону починають з квітня і до настання ранньої осені – один раз в тиждень. При піднятті температури навесні – через день, а в особливо спекотні дні – кожен день.

- Стрижка. Стрижку проводять один раз на 7-14 днів. В суху жарку погоду не бажано підстригати газон, тому що в такий період трава росте не так швидко і схильна до хвороб. Останню стрижку на території північної України проводять у другій половині жовтня, південній – перша половина листопада.

- Підживлення. Навесні, для основного внесення, використовують комплексні добрива з підвищеним вмістом азоту та фосфору для забезпечення швидкого зростання і вкорінення. Навесні і до кінця серпня використовують азотні добрива, які надають газону насичений зелений колір. А ось, у вересні – вносити комплексні гранульовані добрива з високим вмістом фосфору і калію для забезпечення доброї перезимівлі газону. При основного внесення (гранульовані добрива) у квітні використовують 2-3 кг/100 кв. м, для підживлення – 1-2 кг/100 кв. м один раз в 1-2 місяці. Підживлення можна виробляти за допомогою обприскувача (підживлення на лист) розчином кристалічних добрив (10 р. на 5 л. води на 100 кв. м). Для боротьби з хворобами і бур'янами у розчин можна додавати гербіциди або фунгіциди.

- Боротьба з бур'янами. Боротьбу з бур'янами проводять вручну і з використанням гербіцидів з таким діючою речовиною: 1) триасульфурон 2) дикамба 3) клопіралід.

Наша команда бажає вам успіхів при створенні газону вашої мрії. Ми продаємо не просто товар, а – результат! З повагою, компанія «Агрозон»

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner