Продавець АГРОХИМ agrohim.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
242 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМОВибрати товар
+380 (73) 525-59-09
+380 (68) 525-59-09
+380 (95) 525-59-09
Київ, Україна
Агрохим
Гербіцид Апріорі, в.г. (1 кг) + Прилипач Біопауер (5 л) ADAMA, фото 2

Гербіцид Апріорі, в.г. (1 кг) + Прилипач Біопауер (5 л) ADAMA

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид Апріорі + Прилипач Біопауер + Гербіцид Аценіт А

Гербіцид із високою біологічною ефективністю, що призначений для післясходового захисту посівів кукурудзи від комплексу найбільш поширених однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур’янів. Аценіт А - селективний ґрунтовий гербіцид, до складу якого входить антидот, проти широкого спектра однорічних злакових і дводольних бур’янів.

Діюча речовина: нікосульфурон, 230 г/кг + мезотріон, 570 г/кг (Апріорі) + ацетохлор, 800 г/л + антидот АД-67, 80 г/л (Аценіт А)

Спосіб дії: контактно-системний

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді, концентрат, що емульгується (Аценіт)

Які переваги гербіциду Апріорі:

  • Одне внесення для вирішення проблем забур’яненості у посівах кукурудзи.
  • Широке вікно застосування. Високоефективне поєднання ґрунтової та листкової активності.
  • Висока селективність щодо культури.
  • Відмінно контролює падалицю культурних рослин (соняшнику та ріпаку), що стійкі до імідазолінонів і трибенуронметилу.
  • Неперевершений контроль лободи білої.

Механізм дії гербіциду Апріорі та Аценіту

Нікосульфорон – системна діюча речовина, що поглинається надземними органами рослини бур’яну. Мезотріон – системна діюча речовина, що поглинається як наземними органами, так і кореневою системою. Має ґрунтову дію переважно на широколисті бур’яни. Мезотріон належить до хімічного класу трикетонів, який вважається одним з найбільш безпечних для культурної рослини. Саме тому Апріорі можливо застосовувати в пізні фази розвитку кукурудзи.

Аценіт — селективний ґрунтовий гербіцид для досходового застосування на кукурудзі, сої і соняшнику проти багатьох видів однорічних злакових та дводольних бур’янів, які проростають. Бур’яни контактують з препаратом, що знаходиться у верхньому шарі ґрунту, і гинуть ще до появи на його поверхні. Препарат не діє на бур’яни, що вже проросли. Отже, бур’яни не завдають шкоди культурам у найбільш чутливий і важливий для них період формування кореневої системи на початку вегетації. Аценіт забезпечує довготривалу дію близько трьох місяців. Завдяки антидоту АД–67, що входить до складу препарату Аценіт є безпечним для культури, яку обробляють.

Рекомендації щодо застосування гербіциду Апріорі

Гербіцид Апріорі зареєстрований і використовується тільки в баковій суміші з ад’ювантом. Найкраще контролює бур’яни з високим ступенем опушення та потужним восковим нальотом.

Рекомендується до використання в найбільш чутливий та активний період вегетації бур’янів. Температурний режим застосування +5-25°С.

У разі пересіву поля кукурудзи, обробленого препаратом, навесні дозволяється висівати кукурудзу. За умови проведення механічної обробки ґрунту на глибину не менше 15 см, восени того ж року дозволяється висівати озиму пшеницю, озимий ячмінь, озимий ріпак, райграс. Навесні наступного року на полях, де вносили препарат Апріорі, після оранки можна висівати соняшник, сою, сорго, ріпак, люцерну. Не рекомендується висівати цукровий буряк, горох, нут, овочі. Буряки (цукрові, столові, кормові), горох можна висівати через 18 місяців після застосування препарату Апріорі.

Застосування Аценіту. На важких ґрунтах, а також ґрунтах з високим вмістом гумусу норму препарату збільшують. Аценіт застосовують шляхом суцільного обприскування ґрунту до появи сходів культури. Передумовою високої ефективності Аценіт є якісно підготовлений до посіву ґрунт. Ґрунт повинен бути добре вирівняним і розробленим до дрібногрудкового стану. Найкращого ефекту буде досягається за умови, коли верхній шар ґрунту прогрівся і має достатньо вологи. За таких умов необхідність загортати препарат в ґрунт відсутня. Дощ, що пройшов протягом тижня після внесення або зрошення також підвищує та прискорює дію гербіциду. У разі дуже посушливих погодних умов рекомендовано загортати препарат на невелику глибину легкими боронами. При утворенні ґрунтової кірки можливе застосування ротаційних борін у напрямку борозни щоб сприяти проростанню сходів культури. Препарат забезпечує довготривалу дію близько трьох місяців.

Які норми витрат гербіциду Апріорі?

Культура

Бур’ян

Норма внесення, кг/л/га

Спосіб та час обробки

Кратність обробок

Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)

Кукурудза

Однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур’яни

0,2 – 0,25 кг/га + ПАР

Обприскування посівів 2 – 8 листків

1

-

Які норми витрат гербіциду Аценіт?

Культура

Бур’ян

Норма внесення, кг/л/га

Спосіб та час обробки

Кратність обробок

Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)

Кукурудза

Однорічні злакові та дводольні бур’яни

2,0 – 3,5

Обприскування ґрунту після сівби, але до сходів культури

1

-

Соя

2,0 – 2,5

Обприскування ґрунту до висівання, під час висівання, після висівання, але до сходів культури

1

Соняшник

1

Норма витрат робочого розчину: 200-300 л/га

Тарна одиниця: Апріорі 1 кг + ПАР Біопауер 5 л + Аценіт А уп.

Строк придатності: 3 роки з дати виготовлення.

ТОВ "Агрозон" пропонує комплект для гербіцидної обробки Апріорі + ПАР Біопауер 5 л + Аценіт А по оптовій та роздрібній ціні в залежності від об`єму замовлення. Купити Апріорі + ПАР Біопауер 5 л + Аценіт Авідтепер можна швидко, зручно та дешево з доставкою по всій Україні з інтернет-магазином Агрозон. Ми надаємо сертифікати якості та гарантуємо оригінальність походження товару.

Увага!!! Для безпечного використання препарату Апріорі + ПАР Біопауер 5 л + Аценіт Ата досягнення максимального ефекту дії препарату чітко дотримуйтеся інструкції виробника та правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами.

Основні
ВиробникADAMA
Країна виробникІзраїль
Упаковка
УпаковкаКоробка
Користувальницькі характеристики
Характер дії пестицидуПорошок
  • Ціна: 7 489 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner