Продавець АГРОХИМ agrohim.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
241 відгук
МИ ПРАЦЮЄМОВибрати товар
+380 (73) 525-59-09
+380 (68) 525-59-09
+380 (95) 525-59-09
Київ, Україна
Агрохим
Гербіцид Гліфат Rangoli - 20 л, фото 2
Гербіцид Гліфат Rangoli - 20 л, фото 2
Гербіцид Гліфат Rangoli - 20 л, фото 2

Гербіцид Гліфат Rangoli - 20 л

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид Гліфат Rangoli

Активний інгредієнт: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г / л

Препаративна Форма: водний розчин

Гербіцид і Десикант сільськогосподарських культур.

Застосування

Культура

Норма витрати препарату, л / га

Спосіб, час обробок

шкідливий об'єкт

Пари, Землі несільськогосподарського призначення (смуги відчуження ліній електропередач, газо - та нафтопроводів,
узбіччя доріг, залізничні насипи)

2,0-4,0 Обприскування у період активного росту бур'янів Однорічні та багаторічні злакові і злакові бур'яни

Механізм дії

Фосфорорганічних сполук ізопропіламінної сіль гліфосату - діюча речовина гербіциду Гліфат, 48% в. р. - за способом дії на рослину належить до групи інгібіторів синтезу амінокислот. Проникає в рослину через її активно вегетуючі зелені надземні частини. Завдяки системним властивостям за короткий період часу потрапляє у всі життєво важливі органи рослини (надземні і кореневої системи), порушує синтез необхідних для росту і розвитку амінокислот. Викликає швидке припинення росту, хлороз молодих листків, відмирання надземних і підземних органів.

Спектр дії

Препарат згубно діє на надземну і кореневу частину однорічних і багаторічних дводольних, злакових бур'янів. Звільняє поле від бур'янів для наступних культур в сівозміні і полегшує збирання врожаю. Застосування гербіциду Гліфат, 48% в. р. для десикації сприяє фізіологічному дозріванню насіння протягом 8-11 днів, завдяки чому втрати від його висипання минимальни.Контролюе майже всі бур'яни: гірчак (види), грицики звичайні, волошка синя, галінсога дрібноквіткова, лобода (види), дурман звичайний, рутка лікарська, мишій сизий, мишій зелений, щириця (види), портулак городній, триреберник (види), просо куряче (плоскуха), зірочник середній, паслін чорний, гума, амброзія полинолиста, пальчатка кровоспиняюча, молочай (види), щавель (види) , пирій повзучий, осот (види), вівсюг звичайний, Злін а канадская, березка полевая и другие.

Особенности применения

Как гербицид препарат вносится одноразовым наземным опрыскиванием активно вегетирующих сорняков. Норма расхода препарата зависит от вида сорняков и их фазы развития. Опрыскивание проводят за 12-14 дней до механических обработок (культивация, дискование, вспашка). Дождь в течение 6:00 после опрыскивания может существенно снизить эффективность действия препарата. Не следует применять препарат Глифат, 48% в.р. если температура воздуха ниже + 12 ° С или превышает + 25 ° С. Норма витрати робочого розчину залежить від щільності травостою і становить 200 - 400 л / га. Важливим є повне рівномірне покриття рослин робочим розчином.При змішуванні з водою препарат схильний до надмірного піноутворення. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 3/4 об'єму, додають необхідну кількість препарату та включають режим змішування. Продовжуючи змішування, заповнюють бак водою до повного об'єму. При обробці препаратом Гліфат, 48% в. р. за оптимальних погодних умов рослини гинуть через 7-20 днів. Для расширения спектра действия и улучшения действия на сорняки (пара) рекомендуется добавлять Дикбан, 48% в.р.к. (0,2-0,5 л / га).

Преимущества

  • эффективно уничтожает многолетние сорняки
  • способствует сбережению влаги в почве и сохранению пожнивных остатков на ее поверхности
  • предохраняет почву от эрозии
  • повышает плодородие и улучшает физико-химические свойства почвы
  • стабилизирует производство сельскохозяйственных культур в засушливых условиях и в регионах с неустойчивым увлажнением
  • экономия трудовых и материальных ресурсов

Норма расхода рабочей жидкости - 200-400 л / га

Тара - 20 л

Мировая практика использования

Мировая практика показывает, что препараты на основе изопропиламинная соли глифосата используют на полях предназначенных под посевы зерновых колосовых, кукурузы, сахарной свеклы, рапса, льна, овощных и др. культур. Применяют для уничтожения сорняков в насаждениях виноградников и плодовых. Глифат, 48% в.р. вносят по многим культурам, как десикант. Обработку проводят в большей степени с помощью авиации за 12-14 суток до уборки урожая с нормой внесения препарата 3 л / га. Влажность зерна при этом должна составлять не более 30%. При застосуванні Гліфат, 48% в. р., як десиканта припиняється розвиток і поширення хвороб рослин, особливо шкідливих у другій половині вегетації.

Основні
ВиробникРанголи
Країна виробникКитай
Максимальна температура ефективної дії25 град.
Мінімальна температура ефективної дії10 град.
Оброблювані культури.Кукурудза
Вміст діючої речовиниізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л
Тип впливу на організмСистемні
Характер дії пестицидуСуцільного
Хімічний складНеорганічні
Упаковка
Об`єм20 л
УпаковкаПластикова тара
Користувальницькі характеристики
Препаративна формаводорозчинний концентрат
  • Ціна: 3 903 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner