Продавець АГРОХИМ agrohim.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
243 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМОВибрати товар
+380 (73) 525-59-09
+380 (68) 525-59-09
+380 (95) 525-59-09
Київ, Україна
Агрохим
Стабілізатор азоту Блу N Corteva - 3 кг, фото 2
Стабілізатор азоту Блу N Corteva - 3 кг, фото 2

Стабілізатор азоту Блу N Corteva - 3 кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Стабілізатор азоту Блу N Corteva

Блу N - біологічний оптимізатор ефективності живлення рослин, який містить штам бактерій Methylobacterium symbioticum, що був розроблений для забезпечення природного поглинання азоту без ризиків для навколишнього середовища, які виникають при застосуванні традиційних азотних добрив. Блу N - це нове рішення, що сприяє гнучкості та надійності сталого управління азотним живленням рослин і підтримує здоровий ріст сільськогосподарських культур. Бактерії M. Symbioticum швидко заселяють рослину, перетворюючи атмосферний азот у доступну для рослин форму (амонійну). Ці бактерії належать до ендофітних бактерій, які сприймаються імунною системою рослин і здатні поширюватися всередині рослинної тканини (листя та/або коріння).

 Діюча речовина: бактерії Methylobacterium symbioticum, 3 x 107 КУО/г

Препаративна форма: ВП, водорозчинний порошок

Які переваги стабілізатора азоту Блу N:

  • одна фоліарна обробка дає можливість заселити листки бактеріями;
  • забезпечує сільськогосподарські культури додатковим азотним живленням протягом усього періоду вегетації;
  • перетворює азот (N2) з атмосфери в амонійну форму NH4+, що робить його доступним для рослини;
  • працює через механізм саморегулювання, забезпечуючи азотом рослини без ризику перенасичення;
  • є прямим джерелом додаткового азоту без ризиків втрат від вилуговування або викидів додаткових парникових газів в атмосферу;
  • покращує ріст і розвиток рослин, якісні та кількісні показники врожайності;
  • має широке вікно застосування, гнучкий у використанні;
  • мікроінкапсуляція за допомогою трьох шарів/біоплівки захищає бактерії від зовнішніх чинників.

Механізм дії стабілізатора азоту Блу N

Великий резерв азоту міститься в атмосфері. Він перебуває у молекулярному вигляді - як  N2, становить близько 78% об’єму повітря і недоступний для рослин. В атмосфері у незначній кількості присутні також аміак та оксиди азоту (NO, N2О, NO3), які поглинаються разом з опадами. Питання захисту навколишнього середовища, оптимізації живлення рослин, збереження і примноження родючості грунтів, а також створення нових способів підвищення ефективності біологічної фіксації азоту сьогодні є вкрай актуальними.

Блу N - інноваційний інструмент для сільгоспвиробників, що сприяє доступності, поглинанню та використанню поживних речовин шляхом фіксації атмосферного азоту (N2) і наданню рослині безпосереднього доступу до нього, а також підвищенню ефективності фотосинтезу рослин. Метилобактерії поглинають метанол з рослини і в результаті аноксигенного фотосинтезу виробляють у клітині метаналь (формальдегід), що сприяє життєздатності, розмноженню та утворенню нових колоній бактерій для подальшого переміщення в молоді частини рослини – заселення.

Метилобактерії переміщуються за допомогою  джгутиків разом з водою та метаболітами фотосинтезу, які використовуються як будівельний матеріал для нових листків. Після потрапляння в зону росту метилобактерії розташовуються між новими клітинами і запускають нітрогеназний цикл, доставляючи амоній до рослини. В основі нітрогенази лежить складний комплекс заліза, сірки та іону молібдену, який виконує функцію фіксації азоту. 

Рекомендації щодо застосування препарату Блу N

Препарат слід вносити у ранкові години, коли продихи на листках рослин відкриті найбільше. Оптимальна температура для застосування коливається в межах від +10С до +30С.Варто стежити за рівнем pH робочого розчину: оптимальні його показники  - 5-8. Також пильнуйте вміст хлору у воді, взятій для приготування робочого розчину, що має бути меншим за 2 ppm.

Не рекомендується використовувати препарат, якщо культура знаходиться у стані стресу (внаслідок ушкодження шкідниками, хворобами, застосування препаратів, посухи чи спеки, надмірної вологості повітря та ґрунту, а також впливу прохолодних погодних умов тощо).

З огляду на біологічне походження препарату слід бути обережним при його застосуванні у бакових сумішах. При використанні бакових сумішей з Блу N необхідно зважати на регламенти застосування інших препаратів, що додаються до суміші (термін використання, культури, сумісність тощо). Перш ніж змішувати Блу N з будь-якими іншими продуктами, варто звернутися до виробника того чи іншого продукту, а також до представників компанії Агрозон чи Corteva.

УВАГА!!! Уникайте контакту з очима або одягом. Ретельно вимийте руки водою з милом після обробки та перед їжею, вживанням напоїв, жуйкою або вживанням тютюну.

 Яка норма застосування препарату Блу N?

Культура

Норма витрати, кг/га

Період внесення

Спектр дії

Кількість обробок за сезон

Кукурудза

0,333

Внесення  у фазу 4-8 листків культури.

Фіксація азоту

1

Зернові колосові культури

Внесення у фазу середина кущіння - початок цвітіння.

1

Овочеві культури (відкритий та закритий грунт)

Внесення у фазу від 5 листків до початку цвітіння культури.

1

Норма витрат робочого розчину: 100-250 л/га;

Тарна одиниця: алюмінієві пакети 3 кг

Строк придатності: 2 роки з дати виготовлення.

Агрохім пропонує стабілізатор азоту Блу N по оптовій та роздрібній ціні в залежності від об`єму замовлення. Купити стабілізатор азоту Блу N відтепер можна швидко, зручно та дешево з доставкою по всій Україні з інтернет-магазином Агрохім. Ми надаємо сертифікати якості та гарантуємо оригінальність походження товару.

Увага!!! Для безпечного використання препарату Блу N та досягнення максимального ефекту дії препарату чітко дотримуйтеся інструкції виробника та правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами.

Основні
ВиробникCorteva Agriscience
Країна виробникСША
Препаративна формаПорошок
Упаковка
Вага3 кг
УпаковкаПакет
  • Ціна: 11 340 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner