Продавець АГРОХИМ agrohim.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
243 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМОВибрати товар
+380 (73) 525-59-09
+380 (68) 525-59-09
+380 (95) 525-59-09
Київ, Україна
Агрохим
Гербіцид Твіст Corteva - 0,5 кг, фото 2

Гербіцид Твіст Corteva - 0,5 кг

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гербіцид Твіст, Corteva

Інноваційне рішення для антирезистентних систем захисту з альтернативним механізмом дії активного інгредієнта Arylex™active

Діюча речовина: галауксифен-метил130,3 г/кг, флорасулам, 125 г/кг, антидот (клоквінтосет-мексилу), 88,8 г/кг

Спосіб дії: системний

Препаративна форма: вододисперсні гранули

Які переваги гербіцида Твіст:

  • Максимально дієвий гербіцид для контролю підмаренника чіпкого, лободи білої, амброзії полинолистої та фумарії
  • Синергія діючих речовин забезпечує удосконалений контроль дводольних бур’янів, у т. ч. стійких до сульфонілсечовин, імідазолінонів, азолів, а також вероніки, кропиви, герані.
  • Стабільний контроль бур’янів у нестабільних кліматичних умовах.
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей із грамініцидами
  • Підходить для весняного та осіннього застосування

Механізм дії препарату Твіст:

  • Галауксифен-метил. Галауксифен-метил транспортується через ксилему і флоему й накопичується у меристемних тканинах. Конкретний механізм дії цієї хімічної речовини досі невідомий. Однак, ґрунтуючись на дослідженнях ауксинів не піколінових кислот, вважається, що галауксифен-метил імітує дію високої дози природного рослинного гормону ауксину, що призводить до порушення процесів росту у сприйнятливих рослин і викликає надмірну стимуляцію специфічних генів, регульованих ауксином. Чутливі види бур’янів припиняють рости одразу після проникнення препарату крізь їхню листову поверхню. Остаточного контролю таких бур’янів можна очікувати через 2–3 тижні залежно від їх видового складу та стадії розвитку, ступеня забур’янення і кліматичних умов до, під час та після обприскування. Середньочутливі види бур’янів залишаються в пригніченому стані, що знижує їхню конкурентоздатність з культурними рослинами.
  • Флорасулам. Флорасулам належить до групи інгібіторів синтезу АЛС, що відповідає за синтез бокових ланцюгів амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Внаслідок блокування синтезу важливих амінокислот порушується поділ клітин.
  • Антидот. Завдяки наявності антидоту — клоквінтосет-кислоти  — гербіцид має покращені показники селективності до культурних рослин, особливо в несприятливих умовах.

Рекомендації щодо застосування препарату Твист:

Інноваційна рецептура забезпечує простоту у використанні , що являє собою високотехнологічну формуляцію (GoDRI™ RDT™) двох діючих речовин з різними механізмами дії та додаванням антидоту.

Твіст безпечний для основних зернових культур, а саме озимих і ярих пшениці та ячменю. Підходить для весняного застосування від початку кущення до фази прапорцевого листа включно, а також для осіннього.
Наявність діючих речовин з різними механізмами дії дозволяє досягти надійного рівня контролю у разі змішаної забур’яненості.

Твіст забезпечує високу ефективність боротьби з найширшим спектром широколистяних бур'янів, включаючи важкоконтрольовані види кропиви, жабрію, лободи, герань.

Оптимальна температура для застосування препарату знаходиться в межах від +8 до +25 °С.
На відміну від більшості гербіцидів — регуляторів росту, дія галауксифен-метил істотно не залежить від температур.
Контролю може бути досягнуто за холодних (неактивні періоди росту бур'янів) і теплих умов з активним ростом.

Твіст починає працювати уже за середньодобової температури +5 °С. Теплі, вологі умови вирощування сприяють активному росту бур'янів і підсилюють активність гербіциду, забезпечуючи максимальне поглинання листям і контактну активність.

Не рекомендується використовувати препарат, коли рослини перебувають у стресовому стані, та проводити обприскування, якщо очікуються заморозки або безпосередньо після морозів.

У бакових сумішах гербіцид Твіст сумісний із більшістю пестицидів. При використанні бакових сумішей потрібно дотримуватися рекомендацій компанії-виробника щодо сумісності кожного препарату — компонента бакової суміші. У кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.

Для комплексного контролю однорічних злакових і дводольних бур’янів рекомендується змішувати з гербіцидом Аксіал та іншими грамініцидами.

Не рекомендується змішувати з будь-якими продуктами, що містять глюфосинат амонію та бор. Не застосовувати в бакових сумішах з фосфорорганічними інсектицидами. Застосування Твіст® із будь-якими іншими продуктами, спеціально не дозволеними етикеткою, — винятковий ризик користувача.

Яка норма витрат гербіцида Твіст?

Культура

Шкідливі фактори

Норма внесення, кг/л/га

Спосіб та час обробки

Кратність обробок

Строк останньої обробки (днів до збору врожаю)

Пшениця озима і яра

Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни

40–50 г/га + ПАР неіонного типу*

Від 2–3 листків до прапорцевого листа включно

Однократно 

не встановлюється 

Ячмінь озимий та ярий

Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур’яни

40–50 г/га + ПАР неіонного типу*

Від 2–3 листків до прапорцевого листа включно

Однократно

не встановлюється 

Норма витрат робочого розчину: 150-200 л/га.

Тарна одиниця: пластикова банка 0,5 кг

Строк придатності: 3 роки з дати виготовлення.

Агрохім пропонує фунгіцид Твіст по оптовій та роздрібній ціні в залежності від об`єму замовлення. Купити фунгіцид Твіст відтепер можна швидко, зручно та дешево з доставкою по всій Україні з інтернет-магазином Агрохім. Ми надаємо сертифікати якості та гарантуємо оригінальність походження товару.

Увага!!! Для безпечного використання препарату Твіст та досягнення максимального ефекту дії препарату чітко дотримуйтеся інструкції виробника та правил техніки безпеки при роботі з хімічними речовинами.

Основні
ВиробникCorteva Agriscience
Країна виробникСША
  • Ціна: 4 998 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner