Корзина
69 отзывов
+380955255909
+380685255909
+380950366403
УкраинаКиев
АГРОХИМ agrohim.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Гербицид Аргумент, в.р. Нертус - 20 л., фото 2

Гербицид Аргумент, в.р. Нертус - 20 л.

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Гербицид Аргумент, в.р. Нертус

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті 360 г/л

Виробник: Петерс енд Бург, Лтд, Угорщина 

Формуляція: водний розчин 

Тарна одиниця: каністра 1л

Механізм дії Препарат поглинається надземною частиною рослини і розноситься по всіх її органах, порушуючи процеси обміну речовин та блокуючи процеси дихання та фотосинтезу, що, як наслідок, призводить до пригнічення росту та розвитку рослин, а згодом і до їх повної загибелі.

Характеристика та переваги

·         Завдяки системній дії препарат знищує не тільки надземну частину рослин, але й їх кореневу систему, що надзвичайно актуально при боротьбі з багаторічними коренепаростковими бур'янами.

·         Препарат АРГУМЕНТ дозволяє ефективно боротись як з однорічними, так і з багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів; тим самим досягається збереження вологи і забезпечення дружніх та своєчасних сходів культури.

·         Системне застосування препарату дозволяє значно зменшити загальну забур'яненість поля і, як наслідок, звести до мінімуму механічні обробки ґрунту.

·         Застосування препарату як десиканта дозволяє значно прискорити та полегшити процес збирання сільськогосподарських культур, зменшити втрати врожаю за рахунок поширення хвороб та впливу несприятливих погодних умов, в значній мірі заощадити паливо на проведення робіт по збиранню.

Рекомендації щодо застосування

Як гербіцид, препарат вноситься однократним наземним обприскуванням бур'янів, що активно вегетують. Норма витрати препарату залежить від виду бур'янів та їх фази розвитку. Обприскування проводять за 12-14 днів до механічних обробок (культивація, дискування, оранка). Дощ протягом 6 годин після обприскування може істотно знизити ефективність дії препарату. Не слід застосовувати препарат АРГУМЕНТ® якщо температура повітря нижче +120С або перевищує +250С. Норма витрати робочого розчину залежить від густоти травостою і становить 200 - 400 л/га. Важливим є повне рівномірне покриття рослин робочим розчином.

При змішуванні з водою препарат схильний до надмірного піноутворення. Тому для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 3/4 об'єму, додають необхідну кількість препарату і вмикають режим змішування. Продовжуючи змішування, заповнюють бак водою до повного об'єму.

Як десикант. Обробку проводять переважним чином за допомогою авіації за 12-14 діб до збирання врожаю з нормою витрати препарату 3 л/га. Вологість зерна при цьому повинна становити не більше 30%. Норма витрати робочого розчину при авіаційній обробці повинна становити не менш 100 л/га.

Регламент застосування препарату

 

Культура

Шкідливий об'єкт

Фаза розвитку бур'яну

Норма витрати препарату, л/га

Плодові та виноградники

Однорічні та багаторічні бур’яни

Висота 5-10см

4,0-8,0

Поля, призначені під посіви кукурудзи, цукрових буряків, картоплі, баштанних, соняшникових

Висота більше 10-15см

2,0-5,0

Пари

Висота до 10-15см

2,0-6,0

Картопля

 

2,0

Землі несільськогосподарського призначення (смуги відчуження ліній електропередач, газо-та нафтопроводів, узбіччя доріг, залізничні насипи)

Незалежно від фази розвитку

3,0-6,0

ДЕСИКАНТ

Соняшник

Наземне та авіаційне обприскування посівів у фазу початку побуріння кошиків

3,0

Основные
Характер действия пестицидаКонцентрат суспензии
Препаративная форма  Воднорастворимый концентрат
Содержание действующего веществаИзопропиламинная соль глифосата, 480 г/л, в кислотном эквиваленте, 360г/л
Производитель  Нертус
Страна производительВенгрия
Упаковка
УпаковкаКанистра
Объем20.0 (л)
  • Цена: 156 грн.