Корзина
80 отзывов
+380955255909
+380685255909
+380950366403
УкраинаКиев
АГРОХИМ agrohim.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Фунгицид Док Про - 0,2 кг. ALFA Smart Agro, фото 2

Фунгицид Док Про - 0,2 кг. ALFA Smart Agro

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре
Діюча речовина
Цимоксаніл, 300 г/кг + Міклобутаніл, 200 г/кг
 
Формуляція
Порошок, що змочується
 
Призначення
Інноваційний двокомпонентний фун- гіцид з профілактичною, лікуваль- ною та антиспоруляційною діями для контролю комплексу грибних захворювань
 
Тара
0,4; 2 кг
 
Культура
    
 
 
Переваги
  • Контроль комплексу грибних захворювань, включаючи збудників із класу несправжніх грибів (пероноспороз, фітофтороз).
  • Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.
  • Прояв активності навіть після 1-3 доби після зараження.
  • Швидке проникнення та стійкість до змивання дощем.
  • Превентивна, антиспоруляційна та лікувальна дії та добре виражений «стоп-ефект». Висока дія за мінливих погодних умов.
  • Гнучке застосування на всіх стадіях росту культури.
  • Підвищення продуктивності рослин за рахунок ефективного захисту листо- вого апарату та покращення фотосинтезу.
  • Безпечність для рослин, споживачів та довкілля.

Спосіб застосування і норми витрат

 Культура  Хвороба  Норма витрати препарату, кг/га  Строк обробки  Строк очіку- вання, днів  Макс. кількість обробок
 Соя  Іржа, альтернаріоз, пероноспороз, сіра ті біла гнилі  0,4-0,6  Обробка протягом вегетації культури, з інтервалами між обробками 7-14 діб.    20  2
 Картопля  Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз  0,4-0,6  20  2
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах          
Соняшник Пероноспороз, сіра та біла гнилі, альтернаріоз, фомоз  0,4-0,6 Обробка протягом вегетації культури  20  1
Томатиtd> Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз  0,4-0,6  20      2
Виноград Мілдью, оїдіум, чорна гниль  0,4  28      3
Механізм дії
Діючі речовини фунгіциду ДОК Про – цимокса- ніл та міклобутаніл – належать до різних хімічних класів, швидко адсорбуються тканинами та поши- рюються всією рослиною. Цимоксаніл впливає на синтез нуклеїнових кислот, білків, жирів, дихання міцелію та проникнення мембран в клітинах пато- гена, що забезпечує надійне пригнічення збудника та попереджає прояв резистентності. Діюча речо- вина має ефект капсулювання інфікованих клітин, що зупиняє розвиток та поширення захворювання. Міклобутаніл блокує біосинтез ергостерину, який входить до складу клітинної стінки мембрани гриба, що призводить до порушень в процесі поділу клі- тин, а згодом і до загибелі патогенну. 
  Властивості ДОК Про завдяки активним речовинам (цимоксаніл та міклобутаніл) володіє надзвичайними профілак- тичною та лікувальною діями. Знищення патогена відбувається навіть через 1-3 дні після зараження за рахунок капсулювання інфікованих клітин рос- лини. Висока розчинність діючих речовин забез- печує швидке поширення фунгіциду по рослині й швидкий «стоп-ефект». Застосування фунгіциду забезпечує контроль збудників грибних захворю- вань з класів аскоміцетів (борошниста роса, оїдіум, біла гниль (склеротиніоз), чорна гниль), базидіомі- цетів (іржа), дейтероміцетів (альтернаріоз, септо- ріоз, макроспоріоз, сіра гниль) та ооміцетів (перо- носпороз, фітофтороз).
  Загальні рекомендації Фунгіцид застосовують в період вегетації профілак- тично або при появі перших ознак захворювання. Обприскування потрібно провести перш ніж хво- роби завдадуть незворотних втрат врожаю. Препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульо- ване обладнання. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Оптимальні умови для обприскування посівів препаратом: темпе- ратура від +15°С до +25°С. Препарат не можна засто- совувати, якщо протягом 2 годин до обробки та після обробки очікується дощ. Для підсилення лікуваль- ної дії препарату можливе додавання до робочого розчину ПАР Альфалип Екстра, 0,2-0,3 л/га. Дода- вання до робочого розчину ПАР не є обов’язковим, але покращує змочування робочої поверхні, чим під- вищує ефективність фунгіцидної обробки.
  Норма витрати робочої рідини Польові культури – 200-300 л/га (в залежності від фази розвитку та густоти стояння рослин), виноград- ники – 500-800 л/га.
Основные
Обрабатываемые культурысоя, подсолнух, картошка, томаты
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Тип воздействия на организмСистемные
Препаративная форма  водорастворимые гранулы
Химический составНеорганические
Минимальная температура эффективного действия  10.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия  25.0 (град.)
Производитель  ALFA Smart Agro
Страна производительУкраина
Упаковка
УпаковкаФольгированный пакет
Вес2.0 (кг)
  • Цена: 824 грн./кг