Корзина
80 отзывов
+380955255909
+380685255909
+380950366403
УкраинаКиев
АГРОХИМ agrohim.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Фунгицид Импакт Т 30 % к.с. FMC - 5 л, фото 2

Фунгицид Импакт Т 30 % к.с. FMC - 5 л

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Фунгицид Импакт Т 30 % к.с. FMC - 5 л / Флутриафол _ 75 г/л, тебуконазол _ 225 г/л

Діючі речовини:
Флутриафол _ 75 г/л,
тебуконазол _ 225 г/л
 
Препаративна форма:
Концентрат суспензії
 

 Відсутність фіксованих сівозмін поряд з нестабільністю природно-кліматичних умов призводять до зростання патогенних факторів, що негативно впливають на розвиток культур. Такі умови вимагають від аграріїв більшої винахідливості у боротьбі зі шкодочинними мікроорганізмами. І саме для таких ситуацій, а також в якості приоритетного препарату для захисту нових культур, компанія Кемінова АС розробила новітній високоефективний двокомпонентний фунгіцид  -  Імпакт Т, к.с.
 
 Імпакт Т, к.с. вдало поєднує дві діючі речовини з групи триазолів, які мають різні системні властивості та спектри дії. Завдяки цьому препарат здатний забезпечити найбільш ефективний захист культури.
 
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т НА РІПАКУ ВОСЕНИ


 •  Використання Імпакту Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.
 • При використанні на ріпаку восениІмпакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.
 • -Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується   живлення рослини та зростає її морозостійкість.
 • - При використанні Імпакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.
 • - Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпаку
 
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ НА РІПАКУ НАВЕСНІ
Препарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливоюрисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ ВОСЕНИ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ
 Актуальним викликом для агрономів єшвидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Імпакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:

 • Знищення та попередження найбільш важковикорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);
 • Внесений в міжряддя на початку кущіння,Імпакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системоюпроростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її віднайбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ  Т У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ

 • Подвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.
 • Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.

 •  Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.
 •  Стримування процесу старіння - такзваний "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в своючергу, призводить до збільшення врожаю упорівнянні з рослинами, що необроблялись.
 • Відмінна лікувальна та довготривалапрофілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під часформування врожаю.
 •  
У всьому світі суміші триазолів поступовостають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.
 
 

Переваги

 • найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;
 • може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;
 • можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).

Рекомендації до застосування

Рекомендації щодо використання
Культура                 Норма витрати, л/га                             Шкодочинний об'єкт                              Спосіб обробки      
Озима пшениця 0,6-1,0 Борошниста роса, іржа. септоріоз, піренофороз, фузаріоз, альтернаріоз колоса Обприскування у період вегетації
Ріпак 0,6-1,0 Фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз Обприскування у період вегетації
Соя 1,0 Аскохітоз, фузаріоз Обприскування у період вегетації
Сорго 1,0 Гельмітоспоріоз Обприскування у період вегетації
 
Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Производитель  FMC Corporation
Страна производительСША
 • Цена: 589 грн.