Корзина
80 отзывов
+380955255909
+380685255909
+380950366403
УкраинаКиев
АГРОХИМ agrohim.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Фунгицид Скайвер Хрго к.е. Bayer - 5 л, фото 2

Фунгицид Скайвер Хрго к.е. Bayer - 5 л

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Скайвей® Xpro

 

Неперевершений «Х-pro» ефект проти захворювань пшениці та ячменю.

Скайвей® Xpro — продовження успішної лінійки фунгіцидів родини «Xpro» проти плямистостей листя ячменю та пшениці. Як і Авіатор® Xpro, Скайвей® Xpro ефективно контролює широкий спектр хвороб зернових культур, зокрема збудників листкових плямистостей.

 

Діюча речовина: Протіоконазол, 100 г/л + біксафен, 75 г/л + тебуконазол, 100 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Механізм дії:

Біксафен відноситься до нового класу піразолкарбок-самідів інгібує сукцинат-дегідрогеназу — комплекс II, в дихальному ланцюзі грибів-патогенів.
Протіоконазол з класу триазолінтіонів та тебуконазол з класу триазолів, порушують цикл біосинтезу ергостеролу — будівельного матеріалу клітинної оболонки гриба. За рахунок синергізму трьох діючих речовин з різних хімічних груп та з різними механізмами дії, досягається висока ефективність препарату проти комплексу збудників листових захворювань зернових культур, а також збудника борошнистої роси як пшениці так і ячменю.

Властивості:

СЕЛЕКТИВНІСТЬ

Скайвей® Xpro у рекомендованих нормах витрати добре сприймається усіма сортами зазначених культур.

ЗАСТОСУВАННЯ

На пшениці препарат застосовується від кінця фази кущення до прапорцевого листа культури (ВВСН 30–39). На ячмені найкраща ефективність Скайвей® Xpro за застосування від кінця фази кущення до підпрапорцевого листа (ВВСН 30–37).

Культура Об’єкт Норма витрати, л/га Макс. кількість обробок Строк очікування, днів
Ячмінь, пшениця Іржа, септоріоз, піренофороз, борошниста роса, гельмінтоспоріоз, хвороби колосу 1,0–1,25 2 30
 

ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200–300 л/га для внесення польовими агрегатами залежно від його типу: наприклад, придатні плоскоструминні форсунки, тиск рідини — 2,5–3,0 кг/см2, швидкість руху агрегатів — 6–7 км/год.

ПЕРЕВАГИ

  • Неперевершений ефект проти плямистостей листя.
  • Довготривала захисна дія.
  • Синергізм трьох діючих речовин.
  • Унікальна фізіологічна активність по відношенню до культури.
Сумісність:

Скайвей® Xpro можна змішувати з багатьма регуляторами росту, інсектицидами, іншими контактними і системними фунгіцидами. Перед приготуванням робочого розчину слід перевірити його на змішуваність.

Зверніть увагу, що фізична сумісність продуктів у багатокомпонентному баковому розчині не завжди може підтверджуватись тестовим змішуванням! 
Тести на змішування та на сумісність не дають можливість перевірити наявність будь-якого несприятливого фітотоксичного впливу на врожай або біологічну ефективність окремих компонентів при застосуванні в бакових сумішах! 

Основные
Характер действия пестицидаИзбирательного  
Производитель  Bayer
Страна производительГермания
  • Цена: 1 294 грн.