Корзина
106 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380955255909
+380685255909
+380950366403
УкраинаКиев
АГРОХИМ agrohim.in.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Гербицид Селенит Укравит - 150 мл, фото 2

Гербицид Селенит Укравит - 150 мл

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Гербицид Селенит Укравит

Післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах буряків цукрових, соняшнику, картоплі.

Характеристика:

  •  проявляє високу гербіцидну ефективність дії проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів;
  •  застосовується в посівах незалежно від фази розвитку культури;
  •  завдяки досконалій формуляції, активний інгредієнт надійно утримується на поверхні рослин та добре поглинається листками бур’янів;
  •  системна дія забепезчує знищення не тільки надземної частини, а й кореневої системи бур’янів;
  •  оптимальне співвідношення ціни та якості.

Діюча речовина: клетодим, 120 г/л.
Препаративна форма: концентрат, що  емульгується.

Спектр контрольованих бур’янів: СЕЛЕНІТ контролює більше 40 видів однорічних та багаторічних злакових бур’янів, серед них: плоскуха звичайна, мітлиця звичайна, овес дикий (вівсюг), грястиця збірна, егілопс циліндричний, кипець гребінчастий, стоколос безостий, гусятник малий, ячмінь мишачий, райграс, елевзина індійська, житняк гребінчастий, падалиця культурних злаків, пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, тонконіг (види), мишій (види) та росичка (види).

Культура   Спектр дії   Норма витрати препарату Спосіб, час обробки  
Картопля Однорічні злакові бур'яни 10-15 мл на 3-4 л води на 1 сотку Обприскування в період вегетації культури (у фазі 2-4 листків бур'янів)
Багаторічні злакові бур'яни 15-20 мл на 3-4 л води на 1 сотку Обприскування в період вегетації культури (висота бур'янів до 10-15 см)

До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:

Буряки, морква, горох, цибуля (крім на «перо») Однорічні злакові бур'яни   10-15 мл на 3-4 л води на 1 сотку   Обприскування в період вегетації культури (у фазі 2-4 листків бур'янів)
Багаторічні злакові бур'яни   15-20 мл на 3-4 л води на 1 сотку   Обприскування в період вегетації культури (висота бур'янів до 10-15 см)

Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно ємність з гербіцидом збовтати, потім розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С, відсутність роси), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  

Обприскування необхідно проводити в період початку інтенсивного росту бур'янів. Важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання препарату. Обприскування однорічних бур'янів проводиться у фазі 2-4 листків , багаторічних - при висоті до 10-15 см. Не рекомендується протягом 7 днів до або після застосування гербіциду проводити міжрядний обробіток грунту.

Не рекомендується використовувати в сумішах з гербіцидами для знищення  дводольних бур'янів на відповідних культурах. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 2 діб. Не проводити обприскування за 3-6 години до або після випадання опадів. Не рекомендується застосування препарату за несприятливих умов (у холодну або дуже жарку погоду, при надмірному зволоженні і в період, коли бур'яни знаходяться в пригніченому стані), а також коли рослини мокрі після випадання опадів, роси. Для підвищення ефективності дії препарату рекомендується додавати в робочий розчин прилипач ТАНДЕМ з розрахунку 15-20 мл на 10 л води. Доцільним є використання в суміші з мікродобривом АВАНГАРД ОВОЧЕВІ.

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 доби. Строк очікування від обробки до збору врожаю — не регламентується.

Основные
Производитель  УКРАВИТ
Страна производительУкраина
  • Цена: 58 грн.